ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Na cestách 30. 7. 2018

Na cestách 30. 7. 2018

Adventura na cestách: Vybírejte z nabídky 2019 - nové zájezdy pro první pololetí

Adventura

Zažít život

Novinky 2019

Vážení přátelé, cestovatelé,
uprostřed horkého léta si Vám dovolujeme zaslat nabídku našich zbrusu nových zájezdů připravených pro 1. polovinu roku 2019. Již řadu let se snažíme zájezdy nejen inovovat, ale vytrvale hledáme nové trendy, nové destinace i nové možnosti v již tradičních či populárních oblastech.
Na našem webu nyní najdete kromě podzimních a silvestrovských zájezdů i kompletní nabídku na první pololetí roku 2019. Pokud si vybere již nyní, budete moci uplatnit nejvyšší slevu za včasné přihlášení, kterou navíc naši stálí zákazníci mohou uplatnit ve dvojnásobné výši.

Na setkání s Vámi na společných cestách se za celou ADVENTURU těší
Petr Novotný
ředitel CK Adventura

Po Evropě letadlem v menších skupinách

Touláme se Evropou

Našim evropským turistickým a poznávacím zájezdům se snažíme dlouhodobě vtisknout tvář našich exotických zájezdů. I po Evropě cestujeme v malých skupinách a téměř výhradně letecky. Naši nabídku více než 30 destinací rozšiřujeme pro příští sezonu o magickou cestu Irsko – za poznáním a tradicemi a o nový okruh okolo Islandu.

Cestujeme za vínem a gastronomií

Cesty za vínem a gastronomií

Říká se, že láska prochází žaludkem, a protože cestování doslova milujeme, připravili jsme zbrusu nový koncept cest za těmi nejlepšími kuchyněmi a vinnými sklepy v Evropě.
Vychutnávat můžete na některé z našich novinek, které patří mezi cesty za vínem a gastronomií. V roce 2019 zamíříme do Itálie, Francie a Španělska.

Perly naší exotické nabídky v roce 2019

Exotické perly

Naší chloubou a doslova rodinným zlatem jsou pak cesty za opravdovou exotikou. Zcela novou destinací v naší nabídce se stává Francouzská Guayana, kterou kombinujeme s karibskými ostrovy Martinik a Guadeloupe. Doslova symbolem exotiky jsou pak překrásné Seychely. K silvestrovskému programu a plavbě na katamaránu přidáváme nově rodinný program Seychely – turistika a koupání v ráji. Pokud cestujete nejraději na kole, tak naším příspěvkem k vašim cestovatelským snům se může stát i náš zcela nový zájezd do Brazílie a její královskou cestou.

Úchvatné světové cyklistické trasy

Lyžařské speciality

Všechny milovníky cestování na kole upozorňujeme na novinku z české edice Lonely Planet. Rozličné trasy v této knize zahrnují jak rodinné výlety a projížďky po městech, tak klasické okruhy a dobrodružné stezky. Všude, kam vás zavedou, vám krása okolní přírody vyrazí dech. Na mnoha našich zájezdech jsou tyto trasy zařazeny v programu, např.. Houpačka jižní Kuby, Bhútánská cesta draka, Výjezd na Mt. Ventoux – Provence, Korsická výzva a další. Navíc můžete využít exkluzivní slevu 25 %, kterou Vám na nákup dává naše Karta klienta Adventury.