ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Velký okruh východní Kanadou

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
21. 5. – 4. 6. 202215 dní72 990 Kč40200210
Základní cena 72 990 Kč
Služby za příplatek
pojištění storna zájezdu do 80 000 Kč1 800 Kč
pojištění storna zájezdu nad 80 000 Kč2 500 Kč
připojištění Covid-19590 Kč
připojištění Covid-19 EXTRA PLUS1 090 Kč
registrace eTA400 Kč
jednolůžkový pokoj nepovinný19 200 Kč
let helikoptérou nad Niagarskými vodopády2 990 Kč
let helikoptérou nad Torontem2 990 Kč
25. 6. – 9. 7. 202215 dní73 990 Kč40200220
9. 7. – 23. 7. 202215 dní79 990 Kč40200230
13. 8. – 27. 8. 202215 dní79 990 Kč40200240
10. 9. – 24. 9. 202215 dní-1%74 240 Kč74 990 Kč40200250

Na co se můžete těšit?

  • Tisíc jezer a ostrovů
  • Niagarské vodopády
  • Olympijské město Montreal 
  • historický Quebec a moderní Toronto

Popis

Jeden z nejoblíbenějších zájezdů ve východní Kanadě s originální trasou, který Vás nadchne! Nejenom oblasti Georgian Bay a národního parku Bruce Peninsula Vás přesvědčí, že východ Kanady je oblastí krásné přírody s jedinečnými scenériemi. Dozvíte se něco o příchodu prvních Evropanů do Kanady a jejich boji s Huronskými kmeny, uvidíte, jak se získává proslulý javorový sirup, zhlédnete divoké soutěsky a Niagarské vodopády, budete se plavit po řekách, jezerech a fjordech, budete pozorovat velryby, projdete se po ulicích Quebec City, Montrealu a Toronta, stanete na vyhlídce nejvyšší věže Ameriky…a mnohem více! Bohatý program v zemi „tisíců jezer a ostrovů“ obsahuje zejména mnoho plaveb… a Vy si odvezete domů spoustu krásných cestovatelských zážitků.

Program

1. den

Letecky Praha – Toronto, setkání na letišti s průvodcem a transfer do hotelu.

2. den

Toronto – celodenní prohlídka včetně návštěvy CN Tower – donedávna nejvyšší stavby světa, a plavby lodí po jezeře Ontario; fakultativně možnost letu helikoptérou nad Torontem.

3. den

Georgian Bay – odjezd na sever do městečka Midland. Zde Vás čeká prohlídka historického skanzenu, přesné kopie první bělošské misijní stanice na huronském území. Odpoledne pokračování cesty do města Collingwood, ubytování a návštěva Blue Mountain Village, lyžařského resortu alpského stylu.

4. den

NP Bruce Peninsula – ráno vyhlídka na vrcholu Blue Mountain s jedinečným výhledem na Georgian Bay; přejezd na poloostrov Bruce oddělující Huronské jezero od Georgian Bay, návštěva NP Bruce Peninsula a v podvečer příjezd do rybářské osady Tobermory.

5. den

Bridal Veil Falls – ranním trajektem Chi-Cheemaun na Manitoulin – největší sladkovodní ostrov na světě, jehož obyvatelstvo tvoří převážně původní obyvatelé Kanady. Návštěva vodopádů Bridal Veil, poté po mostě zpět na pevninu do města Sudbury, v jehož okolí se těží cenné kovy, které sem před miliony let zanesl dopad obřího meteoritu. Zde společně navštívíte hlavní atrakci Sudbury – The Great Nickel /největší pěticent/ s muzeem dobývání niklu a dalších kovů v okolí města, včetně praktické ukázky a prohlídky hlubinného dolu. 

6. den

Sudbury – Ottawa: přejezd do hlavního města Kanady Ottawy přírodou severně od národního parku Algonquin. Ottawu si prohlédnete z paluby obojživelného autobusu, místní atrakce Lady Dive! Pod vedením průvodce poté dokončíte pěší prohlídku centra.

7. den

Ottawa – Montreal: ráno navštívíte Royal Canadian Mint – státní mincovnu. Cestou do Montrealu navštívíte typický „Sugar Shack“ – farmu na výrobu kanadského javorového sirupu, a poučíte se o jeho výrobě a použití. Poté jsme pro Vás přichystali návštěvu Parku Omega, kde se formou safari setkáte se zvířaty obývajícími lesy a pláně Kanady. Ve večerních hodinách dorazíte do Montrealu.                                      

8. den

Montreal – prohlídka downtownu, olympijského komplexu a shlédnutí města z vrcholu Mont Royal, odpoledne odjezd do Shawiniganu.

9. den

Lac Saint-Jean – celodenní putování velkolepou přírodou plnou hlubokých lesů a krásných jezer. Odpoledne příjezd k ohromnému jezeru St-Jean a městečku Saguenay, průjezd provinčním parkem Saguenay do městečka St.Simeon.

10. den

Dopoledne nás čeká návštěva krásného městečka Tadoussac. Zde Vás pozveme k plavbě lodí za velrybami do ústí řeky St. Lawrence – nezapomeňte si s sebou vzít kamery a fotoaparáty, neboť toto místo je známé největším výskytem mnoha druhů velryb! Pokračování cesty podél řeky St. Lawrence do Quebec City. Cestou navštívíme soutěsku divoké řeky St. Anne s visutými mosty a také se zastavíme v katedrále St. Anne de Beaupré – známém poutním místě s dvoupatrovou chrámovou lodí. V podvečer dorazíme do historického Québec City, jediného opevněného města Severní Ameriky.

11. den

Quebec City – prohlídka centra tohoto krásného historického města, kterému vévodí monumentální hotel Chateau Frontenac. Návštěva mohutných vodopádů Montmorency, v odpoledních hodinách odjezd směr Kingston.

12. den

Thousand Islands – proti proudu St. Lawrence River do oblasti Tisíců ostrovů, plavba lodí mezi ostrovy, při které uvidíte mimo jiné i zámeček Boldt´s Castle. Po zastávce v Kingstonu přejezd podél jezera Ontario do Niagara Falls.

13. den

Niagarské vodopády – prohlídka mohutných vodopádů s výletem lodíaž na jejich dosah, odpoledne výlet do městečka Niagara on the Lake a plavba tryskovým člunem do peřejí Whirlpool na řece Niagara (pro zájezdy od 1. 6.). Možnost fakultativního letu helikoptérou nad Niagarskými vodopády; závěrem programu Vás pozveme na večeři s jedinečným výhledemz věžeSkylon Tower. V podvečer volno k relaxaci u vodopádů.

14.–15. den

Volné dopoledne, poté transfer na letiště spojený s návštěvou outletového shoppingu, letecky zpět do Prahy. Přílet 15. den.

Podmínky