Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Východ USA – klasický okruh

Zájezd nabitý atrakcemi!
poznávací zájezdy★★★ chci cestovat pohodlně

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
13. 11. – 21. 11. 20219 dní49 990 Kč40450190
Základní cena 49 990 Kč
Služby za příplatek
pojištění storna zájezdu1 800 Kč
registrace ESTA500 Kč
jednolůžkový pokoj nepovinný11 800 Kč
let helikoptérou nad Niagarskými vodopády2 990 Kč
let helikoptérou nad Manhattanem a sochou Svobody (12-15 min)4 990 Kč
poplatek za změnu letenky při individuálním prodloužení4 000 Kč
4. 12. – 12. 12. 20219 dní54 990 Kč40450195

Na co se můžete těšit?

  • New York – nejznámější metropole východu USA
  • Historická Philadelphie a návštěva vyhlídky One Liberty Building
  • Výlet lodí pod Niagarské vodopády
  • Jezernatá oblast Finger Lakes

Popis

Jeden z nejoblíbenějších zájezdů obsahuje vše, co nesmíte minout během vaší návštěvy východního pobřeží USA. Zájezd, který vás seznámí s největšími metropolemi a přírodou oblasti. Zájezd, který kombinuje poznávání se zábavou. Přejeme vám skvělé zážitky a báječnou dovolenou!

Program

1. den

Letecky Praha – New York. Po uvítání na letišti následuje transfer na Manhattan a ubytování. Dle časových možností do večera stihneme vycházku po 5. Avenue a Broadway, a návštěvu vyhlídky ze střechy mrakodrapu Rockefellerova centra na večerní rozzářený Manhattan.

2. den

New YorkCity – projedeme se lodí kolem Manhattanu po řekách Hudson a East River, během které se seznámíme s místním místopisem a naskytne se Vám bezpočet jedinečných scenérií města a sochy Svobody. Nevynecháme také novou „nejvyšší“ atrakci – vyhlídku ze 104. patra nové věže One World Observatory! Fakultativně let helikoptérou nad Manhattanem. Prohlídka bude poté pokračovat návštěvou finančního distriktu se slavnou Wall Street a budovou Newyorské burzy, návštěvou Čínské čtvrti, přechodem Brooklynského mostu (dle počasí) s bezpočtem působivých pohledů na panoráma manhattanských mrakodrapů. Odpoledne se metrem přesuneme do oblasti Central Parku a Upper Manhattanu. Prohlídku zakončíme návštěvou nočního rozzářeného srdce Manhattanu – Times Square. (jízdné hromadnou dopravou není v ceně).

3. den

NY – Philadelphie – dopolední volno na Manhattanu; odpoledne přejezd do historické Philadelphie, kde absolvujeme orientační prohlídku centra, včetně návštěvy vyhlídky One Liberty Building s jedinečným panoramatickým výhledem na město z výšky bezmála 300 metrů.

4. den

Odjezd do Washingtonu D.C., hlavního města USA a prohlídka města a jeho největších atrakcí – prohlédneme si CapitolWhite House, Lincolnův a Jeffersonův památník, slavný hřbitov na arlingtonském kopci, řeku Potomac a mnohem více… Odpoledne volno v centru k samostatné prohlídce muzeí a galerií až do večerních hodin.

5. den

Pittsburgh – dopoledne ještě volno v centru Washingtonu (doporučujeme návštěvu jedinečného Air and Space Museum), poté přejezd státem Pennsylvania na sever, do města Pittsburgh. Individuální prohlídka centra města a místa, kde soutok řek Monongahela a Allegheny dává vzniknout řece Ohio.

6. den

Niagarské vodopády – cestou spatříme rozlehlé jezeroErie s vinařskou oblastí; dle počasí je možná zastávka na vykoupání; průjezd městem Buffalo. Po příjezdu do Niagara Falls Vás pozveme k plavbě lodí pod Niagarské vodopády – přímo do centra slavného vodopádu „Horseshoe“. Závěrem programu Vás pozveme na večeři s jedinečným výhledem na panoráma vodopádů z věže Skylon Tower. Po ubytování v podvečer můžete třeba vyrazit na vycházku podél řeky…(díky bezvízovému styku je naše ubytování zpravidla na kanadské straně vodopádů).

7. den

Finger Lakes – dopoledne individuální volno u Niagarských vodopádů (fakultativně nezapomenutelný let helikoptérou nad vodopády); odpoledne odjezd farmářskou oblastí jezera Ontario do oblasti Finger Lakes, protkané sítí jezer. V podvečer naše zájezdy obvykle navštíví některou ze zdejších vinic k ochutnávce vína. Ubytování v hotelu na cestě do New Yorku.

8.–9. den

Poslední etapa naší cesty zpět do New Yorku, cestou zastavíme v ohromném outletovém nákupním centru a odtud již na letiště. Odlet do ČR a přílet 9. den. Fakultativně odlet k pobytu v některé z nabízených plážových destinací.

Podmínky