ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Perly východního pobřeží USA a Kanady

poznávací zájezdy★★★ chci cestovat pohodlně

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
30. 7. – 14. 8. 202216 dní79 990 Kč40300240
Základní cena 79 990 Kč
Služby za příplatek
pojištění storna zájezdu do 80 000 Kč1 800 Kč
pojištění storna zájezdu nad 80 000 Kč2 500 Kč
připojištění Covid-19590 Kč
připojištění Covid-19 EXTRA PLUS1 090 Kč
registrace ESTA700 Kč
registrace eTA400 Kč
jednolůžkový pokoj nepovinný22 500 Kč
helikoptérou nad Manhattanem a sochou Svobody (12-15 min)4 990 Kč
let helikoptérou nad Niagarskými vodopády2 990 Kč
let helikoptérou nad Torontem2 990 Kč
plavba tryskovým člunem do peřejí řeky Niagara1 800 Kč
3. 9. – 18. 9. 202216 dní74 990 Kč40300250
1. 10. – 16. 10. 202216 dní72 990 Kč40300260
25. 6. – 10. 7. 202216 dní40300230

AKTUÁLNĚ PLNO

Na co se můžete těšit?

  • Vyhlášená města východu USA i Kanady
  • Jedinečné Niagárské vodopády
  • Návštěva oblasti Tisíce ostrovů

Popis

Tento zájezd Vás seznámí s městy a přírodou oblasti východu USA a Kanady. Nabitý program Vás nenechá vydechnout, vrátíte se zpět obohaceni o množství poznatků a spoustu báječných zážitků. Připravte se na skvělou dovolenou!

Program

1. den

Letecky Praha – New York. Po uvítání na letišti průvodcem transfer do Philadephie. Ubytování ve večerních hodinách.

2. den

Philadephia, Washington D.C. – prohlídka centra historické Philadelphie, včetně vyhlídky One Liberty Building s krásným výhledem na panorama města z výšky téměř 300 m; pokračování cesty do Washingtonu, prohlídka města – Capitol, White House, Lincolnův a Washingtonův památník, Arlingtonský hřbitov...

3. den

Washington D.C. – pokračování prohlídky Washingtonu formou volna k návštěvě některých z bezpočtu muzeí a galerií lemujících slavný „Mall“; odpoledne odjezd do Pittsburghu – prohlídka města a návštěva vyhlídky na downtown a individuální volno.

4. den

Cleveland, Lake Erie – ráno pokračování do města Cleveland ve státě Ohio; prohlídka centra města a mariny u jezera Erie; odpoledne cesta podél jezera přes Toledo do Detroitu, kde nás čeká prohlídka Fordova muzea.

5. den

Detroit, Lake Huron – dostatek času k samostatné prohlídce „downtownu“ města Detroit; v odpoledních hodinách kolem jižního cípu Huronského jezera městem Sarnia na území Kanady; v podvečer příjezd do Niagara Falls – návštěva večerních vodopádů.

6. den

Niagarské vodopády – plavba lodí až pod hlavní vodopád, slavnou „Podkovu“ (v ceně květen-září); fakultativně nezapomenutelný let helikoptérou nad vodopády; odpoledne navštívíte městečko Niagara on the Lake, kde Vám nabídneme fakultativně vzrušující atrakci – plavbu tryskovým člunemdo peřejí Whirlpool na řece Niagara. Večer Vás již očekává Toronto.

7. den

Toronto – prohlídku zahájíme výjezdem na donedávna nejvyšší stavbu světa – CN Tower s jedinečným výhledem na město; fakultativně let helikoptérounad městem a jezerem Ontario; prohlídka centra Toronta motorovou tramvají stylem hop on - hop off (v ceně květen-září); nocleh na cestě do hlavního města Kanady – Ottawy.

8. den

Thousand Islands, Ottawa – plavba lodí územím „Tisíce ostrovů“ mezi stovkami ostrůvků s honosnými rezidencemi v čele se slavným Boldt´s Castle; odpoledne historické město Ottawa – návštěva centra s budovou parlamentu  a budete mít dostatek času k samostatné prohlídce.

9. den

Montreal – časně odjezd do Montrealu, návštěva slavné baziliky Notre-Dame a zhlédnutí města z vrcholu hory Mt. Royal; ubytování a odpoledne samostatná prohlídka centra města až do večerních hodin.

10. den

Quebec City – perla ve šňůře měst „navlečených“ na řece St. Lawrence se svojí dominantou – Chateau Frontenac; po příjezdu do města ubytování, poté prohlídka historického centra města až do večerních hodin.

11. den

Montmorency, Beaupre – dopoledne návštěva jedinečných vodopádů Montmorency a pozoruhodné baziliky St. Anne de Beaupré; soutěska řeky St. Anne s četnými vodopády a visutými mosty nad divokou říčkou; večer ubytování na trase do Bostonu.

12. den

Boston – po přejezdu jedinečnou přírodou států Vermont a New Hampshire absolvujeme krátkou orientační prohlídku centra, poté individuální program.

13. den

New York City – časně odjezd do cíle zájezdu; po příjezdu do New Yorku plavba lodí kolem slavného Manhattanu, během které se seznámíme s místopisem Manhattanu a přilehlých čtvrtí; výhled na Sochu Svobody; fakultativní možnost letu helikoptérou nad Manhattanem; orientační okruh po Manhattanu zakončený vyhlídkou ze střechy mrakodrapu Rockefellerova centra.

14. den

Manhattan – celodenní volno; možno vyrazit samostatně za poznáním nebo s průvodcem absolvovat okruh zahrnující největší atrakce Manhattanu – Sochu Svobody, budovu Burzy, Wall Street, Freedom Park, China Town, Brooklyn Bridge... (vstupy a jízdné nejsou v ceně).

15.–16. den

Dopoledne individuální volno, poslední nákupy a poté odjezd na letiště a odlet letecky zpět do Prahy.  Přílet do ČR 16. den.

Fakultativně odlet k pobytu v některých z nabízených plážových destinací.

Podmínky