Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Z Bostonu do Miami

poznávací zájezdy★★★ chci cestovat pohodlně

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
16. 10. – 31. 10. 202116 dní40460160
Základní cena

Na co se můžete těšit?

  • Pulzující New York a historická města Boston a Washington D.C.
  • Niagárské vodopády a Everglades
  • Kennedyho vesmírné centrum a zábavní park Sea World
  • Odpočinek na Miami Beach

Popis

Klasický zájezd, který Vás provede největšími atrakcemi pobřeží Atlantiku od Bostonu po Miami, s přídavkem jedinečných Niagarských vodopádů. Čeká Vás jedinečný shopping v Orlandu, Kennedyho vesmírné centrum, možnost návštěvy světoznámého zábavního parku Sea World, plážová města pobřeží Mexického zálivu, a pozorování aligátorů v přírodě v oblasti Everglades. Po zájezdu Vám nabízíme samostatné prodloužení pobytu na Miami Beach.

Program

1. den

Letecky z Praha – New York. Po uvítání transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting s průvodcem.

2. den

New York celodenní prohlídka Manhattanu s průvodcem zahrnující největší atrakce velkoměsta, jejíž součástí je i plavba lodí kolem Manhattanu po řekách Hudson a East River. Vrcholem prohlídky pro Vás určitě budefakultativní let helikoptérou nad Manhattanem a sochou Svobody. Závěrem dne následuje pěší vycházka po 5. Avenue a společná návštěva vyhlídky ze střechy mrakodrapu Rockefellerova Centra.

3. den

Časně odjezd do Bostonu. Po příjezdu absolvujete krátkou orientační prohlídku centra, následně budete mít prostor k samostatnému poznávání centra města do pozdních hodin. Ubytování ve večerních hodinách.

4. den

Přejezd do Niagara Falls. Po ubytování společná návštěva slavných Niagárských vodopádů, včetně plavby na lodi pod vodopády (15. 5.–30. 9.).

5. den

Dopoledne indiv. volno k samostatným vycházkám v okolí majestátních vodopádů, odpoledne odjezd do Pittsburghu, cestou krátká zastávka v Buffalu a u jezera Erie. V podvečer orientační prohlídka centra Pittsburghu a ubytování.

6. den

Časně odjezd do Washingtonu D.C. – prohlídka hlavního města USA zahrnující největší pamětihodnosti a atrakce města – Capitol, White House, Lincolnův a Washingtonův památník, Arlingtonský hřbitov a další...

7. den

Pokračování prohlídky Washingtonu – budete mít dostatek volného času k návštěvě muzeí a galerií a k vycházkám po slavném „Mallu“. Odpoledne odjezd do místa ubytování na trase do Savannah.

8. den

Přejezd do Savannah. Odpoledne po příjezdu návštěva centra města a nábřeží se stylovými hospůdkami a bary… Příjezd do hotelu ve večerních hodinách.

9. den

Časně odjezd do Titusville. Zde nás čeká návštěva kosmického střediska – Kennedy Space Center na Cape Canaveral. Absolvujeme výlet po kosmodromu busem, prohlédneme si odpalovací rampy, řídící středisko, zúčastníte se besedy s astronautem a uvidíte jedinečné představení v kině IMAX. Zhlédnete také zde vystavený raketoplán Atlantis.

10. den

Dopoledne návštěva přírodní rezervace na Merrit Island – domova aligátorů a mnoha druhů zvěře a ptáků, a relaxace na jediné ryze přírodní pláži Floridy Playalinda Beach. Odpoledne odjezd do Orlanda – centra zábavy pro všechny generace, a také vyhlášené "mekky shoppingu". Po ubytování návštěva některého ze zdejších outlet mallů a možnost nákupu značkového zboží za skvělé ceny, večer návštěva slavného International Drive.

11. den

Nejprve absolvujeme místní atrakci – výlet na airboatu v močálech střední Floridy spojený s pozorováním aligátorů a vodních ptáků. Pro zájemce fakultativně možnost navštívit zábavní park Sea World – jednu z největších atrakcí Orlanda nebo budete moci relaxovat u hotelového bazénu či se věnovat shoppingu... 

12. den

Odjezd do oblasti Mexického zálivu. Návštěva plážových destinací Madeira Beach, Treasure Island a St. Pete Beach s možností koupání v moři. Pokračování přes Bradenton a Sarasotu do oblasti Everglades, pozorování aligátorů a vodních ptáků ve volné přírodě Big Cypress National Preserve. Příjezd do hotelu na Miami Beach ve večerních hodinách.

13. den

Po orientačním okruhu centrem Miami odjezd zpět do hotelu, volné odpoledne k relaxaci na pláži nebo u bazénu…

14. den

Celodenní volno na pláži, fakultativně Vám doporučujeme celodenní výlet na ostrov Key West – nejjižnější bod kontinentálních USA v Karibském moři.

15.–16. den

Do odjezdu na letiště individuální volno, poté transfer na letiště a odlet; návrat do ČR 16. den. 
Fakultativně individuální prodloužení pobytu na Miami Beach.

Podmínky