Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Toulky po Kykladách

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
7. 9. – 21. 9. 201915 dní-1%31 581 Kč31 900 Kč15450903
Základní cena -1%31 581 Kč31 900 KčFirst-minute sleva do 7.6.2019.
Služby za příplatek
jednolůžkový pokoj povinný5 500 Kč

Popis

Již mnoho let vás zveme do úžasného světa egejských ostrovů a ostrůvků. Tento typ zájezdu je určen především pro svobodymilovné povahy, neboť se pohybuje na hranici organizované a individuální turistiky. Budeme se plavit mezi osobitými ostrůvky Kyklad a zažívat jedinečný pocit volnosti a nezávislosti. Poznáme podobné, a přece tak rozdílné ostrovy, kde kontrast oslnivě bílých domků a blankytného moře vytváří typické obrázky, napovídající, proč jsou národními barvami Řecka právě modrá a bílá. Příjemně mírné zdejší klima v jinak horkém řeckém létě je způsobeno všudypřítomným mořem a stále vanoucím severním větrem "meltemi".

Na co se můžete těšit?

 • Za bájnou Atlantidou i větrnými mlýny
 • Vyhlídková pěší turistika i privátní plážičky
 • Jedinečná harmonie překvapivě neznámého Řecka
 • Letecky, ubytování v hotelech a studiích

Program

 • 1. den

  Letecky Praha - Athény, transfer do Pirea a trajektem na Paros.

 • 2. - 4. den

  Paros - výlet do bělostného městečka Naussa a bývalého hlavního města Lefkes, starobylou byzantskou stezkou k moři (cca 7 km), následující den možnost výstupu (nebo motovýjezdu) na nejvyšší horu ostrova (Profitis Illias - 771 m), klidné vesničky vnitrozemí, hledání tichých plážiček; Antiparos: návštěva místní jeskyně, mořský pěší výlet na severní ostrůvky, mlýny a pláže.

 • 5. - 8. den

  Naxos - největší ostrov s vyhlášenými písečnými plážemi; starověké mramorové lomy s nedokončenými sochami, městečko Naxos, možnost výstupu na nejvyšší vrchol Kyklad (Zas - 1007 m); fakultativní celodenní výlet do přírodního muzea na ostrově Délos  (starověké posvátné místo, výhled na celé souostroví) se zastávkou ve městě Mykonos, proslulé větrné mlýny a pláže.

 • 9. - 10. den

  Théra (Santorini) - nezapomenutelné vyhlídkové trasy podél hrany kráteru, možnost fakultativní výpravy na málo osídlený ostrůvek Thirassia, koupání na barevných sopečných plážích.

 • 11. - 13. den

  Amorgos (ostrov vyhlídkové pěší turistiky) - celodenní hřebenová túra s úžasným výhledem na moře a okolní ostrovy do neuvěřitelně položeného kláštera Chossowiotissa, koupání pod ním, výlety do okolních horských vesniček a koupání na odlehlých plážích.

 • 14. - 15. den

  Přejezd zpět na Santorini, případně na Naxos (dle dostupnosti trajektů), závěrečný večírek a přejezd trajektem do Athén, letecky zpět do Prahy.

Podmínky