Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Toulky po Kykladách

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
7. 9. – 21. 9. 201915 dní-4%30 624 Kč31 900 Kč15450903
Základní cena -4%30 624 Kč31 900 KčFirst-minute sleva do 7. 3. 2019.
Služby za příplatek
jednolůžkový pokoj povinný5 500 Kč

Popis

Již mnoho let vás zveme do úžasného světa egejských ostrovů a ostrůvků. Tento typ zájezdu je určen především pro svobodymilovné povahy, neboť se pohybuje na hranici organizované a individuální turistiky. Budeme se plavit mezi osobitými ostrůvky Kyklad a zažívat jedinečný pocit volnosti a nezávislosti. Poznáme podobné, a přece tak rozdílné ostrovy, kde kontrast oslnivě bílých domků a blankytného moře vytváří typické obrázky, napovídající, proč jsou národními barvami Řecka právě modrá a bílá. Příjemně mírné zdejší klima v jinak horkém řeckém létě je způsobeno všudypřítomným mořem a stále vanoucím severním větrem "meltemi".

Na co se můžete těšit?

 • Za bájnou Atlantidou i větrnými mlýny
 • Vyhlídková pěší turistika i privátní plážičky
 • Jedinečná harmonie překvapivě neznámého Řecka
 • Letecky, ubytování v hotelech a studiích

Program

 • 1. den

  Letecky Praha - Athény, transfer do Pirea a trajektem na Paros.

 • 2. - 4. den

  Paros - výlet do bělostného městečka Naussa a bývalého hlavního města Lefkes, starobylou byzantskou stezkou k moři (cca 7 km), následující den možnost výstupu (nebo motovýjezdu) na nejvyšší horu ostrova (Profitis Illias - 771 m), klidné vesničky vnitrozemí, hledání tichých plážiček; Antiparos: návštěva místní jeskyně, mořský pěší výlet na severní ostrůvky, mlýny a pláže.

 • 5. - 8. den

  Naxos - největší ostrov s vyhlášenými písečnými plážemi; starověké mramorové lomy s nedokončenými sochami, městečko Naxos, možnost výstupu na nejvyšší vrchol Kyklad (Zas - 1007 m); fakultativní celodenní výlet do přírodního muzea na ostrově Délos  (starověké posvátné místo, výhled na celé souostroví) se zastávkou ve městě Mykonos, proslulé větrné mlýny a pláže.

 • 9. - 10. den

  Théra (Santorini) - nezapomenutelné vyhlídkové trasy podél hrany kráteru, možnost fakultativní výpravy na málo osídlený ostrůvek Thirassia, koupání na barevných sopečných plážích.

 • 11. - 13. den

  Amorgos (ostrov vyhlídkové pěší turistiky) - celodenní hřebenová túra s úžasným výhledem na moře a okolní ostrovy do neuvěřitelně položeného kláštera Chossowiotissa, koupání pod ním, výlety do okolních horských vesniček a koupání na odlehlých plážích.

 • 14. - 15. den

  Přejezd zpět na Santorini, případně na Naxos (dle dostupnosti trajektů), závěrečný večírek a přejezd trajektem do Athén, letecky zpět do Prahy.

Podmínky

V ceně zahrnuto:

průvodce, letenka vč. všech poplatků Praha–Athény–Praha ve výši 9000 Kč, všechny trajekty mezi ostrovy na turistické palubě, transfer do přístavu a zpět, 13–14x 2lůž. studio nebo hotelový pokoj (dle letových řádů), potřebné mapy.

Služby za příplatek:

jednolůžkový pokoj povinný - 4 900 Kč

Fakultativní služby:

lodní výlet kalderou sopky na Santorini (asi 20 EUR), lodní výlet na Délos (asi 50 EUR), zapůjčení kol/skútrů/aut na ostrovech (asi 10/20/40 EUR/den).

Ubytování:

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

Velikost skupiny:

od 12 účastníků

Nástupní místa:
Praha

Athény

Pořadatel:
CK Adventura
Pokyny k poznávacím zájezdům:
Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru POZNAVACI_ZAJEZDY_vseobecne_pokyny_2018.pdf. Informace o službách a cestovním komfortu pak na stránce: Všechny zájezdy – dělení dle cestovního komfortu / cena zahrnuje.
Travel Asistent pro letecké zájezdy:
V ceně tohoto zájezdu je zahrnuta služba Travel Asistent, která vám v případě problémů s letem zajistí bezplatnou asistenční linku a následně po návratu i možnost vyřízení případné finanční kompenzace.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.