Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Palmanova

Palmanova

Pětitisícové městečko na historické strategické cestě Grado−Aquileia−Udine, v provincii Udine. V roce 1960 bylo prohlášeno národní památkou. Opevněné město vybudovali v roce 1593 Benátčané. Má tvar pravidelné devíticípé hvězdy se třemi branami: Porta Udine, P. Cividale a P. Aquileia. Ve středu hvězdy je pravidelné šesticípé náměstí Piazza Grande, kde najdete i průčelí katedrály (duomo di Palmanova / il duomo del Redentore) z první poloviny 17. století. Projděte se po hradbách a určitě si prohlédněte zbytky antického vodovodu (l’Acquedotto) venku před udinskou branou. Byl postaven z bílého istrijského kamene a přiváděl do města vodu. Dnes se bojuje o jeho záchranu − jako na další italské památky i na tuto monumentální stavbu chybějí peníze.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.