Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Gorizia

Gorizia

Hlavní město stejnojmenné provincie, leží na italsko-slovinské hranici, na řece Isonzo (Soča) a má více než 35 tisíc obyvatel. Bohatá historie začala přibližně v 11. století, od roku 1500 patřila Habsburkům, byla však ještě několik let příčinou války s Benátčany. Za první světové války Goricí probíhala rakousko-italská fronta (sočská) a město bylo téměř zničeno. V roce 1919 získala Gorici Itálie, východní část města byla v roce 1947 odstoupena Jugoslávii − dnes se tato část nazývá Nova Gorica a je součástí Slovinska. Symbolem Gorice je středověký hrad pravděpodobně z 11. století, postavený na kopci nad městem. Vzhledem ke strategické pozici Gorice na frontě první světové války zde najdete nejen Museo della Guerra (Válečné muzeum), ale můžete navštívit i frontovou linii na řece Isonzo (Soča) a Sacrario Militare di Oslavia (vojenský hřbitov) asi 4 km severně od Gorice.

Aktuálně nabízíme dovolenou v Itálii:
 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.