Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Grado

Grado

Jadranské letovisko s více než 8,5 tisíce obyvatel leží ve stejnojmenné laguně v provincii Gorizia (Gorice). Starobylé rybářské centrum, antický přístav a přímořské lázně, kam jezdili odpočívat i patriarchové z nedaleké Aquileii. Kromě procházky po starověkých a středověkých památkách (duomo / basilica Sant’Eufemia) si udělejte i výlet na lodi do laguny (má zhruba 90 km² a je tam na 30 ostrovů s původní bažinnou vegetací a typickými slaměnými příbytky rybářů) a navštivte také Riserva Naturale della foce dell’Isonzo (přírodní rezervaci Ústí řeky Soči) ležící severovýchodně od Grada. Před odjezdem z Grada si určitě najděte čas na posezení v osobitém starém centru města, a to nejlépe v rybí restauraci.

Aktuálně nabízíme dovolenou v Itálii:

 

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2018/19

Katalog pro rok 2018 bude k dispozici koncem listopadu!

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18). Případně využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.