Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Avenue des Champs-Élysées

Avenue des Champs-Élysées

Název Elysejská pole se používá pro tuto asi nejznámější pařížskou ulici až od roku 1789 a odkazuje na Elysium, kam podle řecké mytologie po smrti odcházely duše významných hrdinů. Třída je dlouhá necelé dva kilometry, široká 70 m a spojuje palác Louvre, náměstí Svornosti a Vítězný oblouk. V prodloužení této tzv. „historické osy“ pak leží i moderní stavba Grande Arche (110 m vysoký oblouk) v obchodní čtvrti La Défense. Pod ulicí vede linka číslo 1 pařížského metra z roku 1900. Na Elysejských polích každoročně v závěru července končí cyklistický etapový závod Tour de France.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.