Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Chateau de Versailles

Chateau de Versailles

Zámek ve Versailles se nachází asi 15 km jihovýchodně od Paříže. Nechal ho vystavět král Ludvík XIV. a je symbolem francouzské absolutistické monarchie a její záliby v monumentalitě. Stavbu realizovali nejslavnější francouzští umělci a ve své době neměla obdoby. Dodnes zde najdeme 2 100 soch, 6 300 maleb a 15 000 rytin. V období své největší slávy pojal zámek celý královský dvůr, který čítal na 6 000 osob. Zámecký park je navržen v typickém francouzském stylu a dominuje mu tzv. Velký kanál, který je 1,6 km dlouhý a 67 m široký a při pohledu ze zámku se v něm mělo odrážet zapadající slunce. Ludvík XIV. na něm pořádal večírky na lodičkách. Celková rozloha parku je cca 1 000 ha a je možné se v něm příjemně projíždět na kole.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2018/19

Katalog pro rok 2018 bude k dispozici koncem listopadu!

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18). Případně využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.