Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Chateau de Versailles

Chateau de Versailles

Zámek ve Versailles se nachází asi 15 km jihovýchodně od Paříže. Nechal ho vystavět král Ludvík XIV. a je symbolem francouzské absolutistické monarchie a její záliby v monumentalitě. Stavbu realizovali nejslavnější francouzští umělci a ve své době neměla obdoby. Dodnes zde najdeme 2 100 soch, 6 300 maleb a 15 000 rytin. V období své největší slávy pojal zámek celý královský dvůr, který čítal na 6 000 osob. Zámecký park je navržen v typickém francouzském stylu a dominuje mu tzv. Velký kanál, který je 1,6 km dlouhý a 67 m široký a při pohledu ze zámku se v něm mělo odrážet zapadající slunce. Ludvík XIV. na něm pořádal večírky na lodičkách. Celková rozloha parku je cca 1 000 ha a je možné se v něm příjemně projíždět na kole.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.