Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Canal Saint-Martin

Canal Saint-Martin

Ještě na počátku 19. století měli Pařížané jen omezené dodávky pitné vody, a to i přes existenci akvaduktů a studen. Napoleon se v roce 1802 rozhodl pro nápravu tohoto stavu a nařídil stavbu kanálu, který by do města přiváděl vodu z řeky Ourcq. Stavba byla dokončena v roce 1825 a až do poloviny 20. století pak sloužila nejen k zásobování pitnou vodou, ale i k dopravě zboží přímo do centra. Dnes funguje kanál především jako oáza klidu uprostřed města. Jeho břehy jsou lemovány platany, v jejichž stínu posedávají Pařížané, klábosí a pozorují vlnky na hladině zčeřené občasným průjezdem výletní lodi.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.