Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Tolfa

Tolfa

Tolfa jakoby si vzala za cíl umístit současný život do prastarého města a zdržovat tok dějin, jak nevíc to půjde. Vlastně nenabízí nic natolik zvláštního, aby to bylo opečováváno a opěvováno pro turisty. Místní si zde vedou své pizzerie, občas si vyšlápnou na vyhlídku ke kostelu a zřícenině hradu. Strmá a úzká cesta si to klikatí kolem zahrádek, člověka to svádí nahlédnout do domácností v malých domečcích.

Tolfa je jedním z městeček v nevysokých horách Monti Tolfa, bohatých na minerály. Cyklisty ale spíše bude zajímat, že se tu pěkně jezdí a ti lenivější jistě nepohrdnou možností podniknout úžasný sjezd k Tyrhénskému moři.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.