Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Tolfa

Tolfa

Tolfa jakoby si vzala za cíl umístit současný život do prastarého města a zdržovat tok dějin, jak nevíc to půjde. Vlastně nenabízí nic natolik zvláštního, aby to bylo opečováváno a opěvováno pro turisty. Místní si zde vedou své pizzerie, občas si vyšlápnou na vyhlídku ke kostelu a zřícenině hradu. Strmá a úzká cesta si to klikatí kolem zahrádek, člověka to svádí nahlédnout do domácností v malých domečcích.

Tolfa je jedním z městeček v nevysokých horách Monti Tolfa, bohatých na minerály. Cyklisty ale spíše bude zajímat, že se tu pěkně jezdí a ti lenivější jistě nepohrdnou možností podniknout úžasný sjezd k Tyrhénskému moři.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2018/19

Katalog pro rok 2018 bude k dispozici koncem listopadu!

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18). Případně využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.