Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Tuscania

Tuscania

Tuscania, jak její jméno napovídá, prožila slavnou minulost v etruské době. Dávní obyvatelé si oblíbili kopec, dnes Colle San Pietro, odkud kontrolovali krajinu široko daleko. Dnes jejich působení připomíná velké množství sarkofágů či soch, které zdobí město i jeho kostely. Současný vzhled města je středověký a renesanční. Opět se jedná o místo neporušené novou výstavbou, které člověka přenese do jiné doby. Navíc městečkem neproudí davy turistů, rozprostírá se tu poklid. Historie není uvězněna jen v hradbách města, můžeme (a musíme) se za ní vydat i mimo osídlení. Vně hradeb jsou totiž dva opravdové skvosty románsko-lombardské architektury, Santa Maria Maggiora a San Pietro.

 Aktuálně nabízíme dovolenou v Itálii:
 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.