Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Tuscania

Tuscania

Tuscania, jak její jméno napovídá, prožila slavnou minulost v etruské době. Dávní obyvatelé si oblíbili kopec, dnes Colle San Pietro, odkud kontrolovali krajinu široko daleko. Dnes jejich působení připomíná velké množství sarkofágů či soch, které zdobí město i jeho kostely. Současný vzhled města je středověký a renesanční. Opět se jedná o místo neporušené novou výstavbou, které člověka přenese do jiné doby. Navíc městečkem neproudí davy turistů, rozprostírá se tu poklid. Historie není uvězněna jen v hradbách města, můžeme (a musíme) se za ní vydat i mimo osídlení. Vně hradeb jsou totiž dva opravdové skvosty románsko-lombardské architektury, Santa Maria Maggiora a San Pietro.

 Aktuálně nabízíme dovolenou v Itálii:
 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2018/19

Katalog pro rok 2018 bude k dispozici koncem listopadu!

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18). Případně využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.