Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Città della Pieve

Città della Pieve

Città della Pieve je dalším půvabným městečkem, které reprezentuje střední Itálii. Patří do kategorie něch menších (necelých 7 tis. obyvatel), klasicky umístěných na kopci ve zvlněné krajině umbrijského venkova. Leží přibližně 20 km na jih od Trasimena, téměř na hranici s Toskánskem. Città della Pieve je rodištěm jistého Pietra Vannucci, kterého ale všichni známe pod jménem Perugino a právě jeho malby město ozvláštnují a odlišují od tolika jiných.

Můžeme si na něj zajít do katedrály Duomo di Città della Pieve ze 17. až 18. století nebo do oratoria Sta. Maria dei Bianchi, kde se nacházi jeho překrásné dílo Klanění Tří králů.

Další fresky můžeme vidět v místní knihovně, která si za své sídlo vybrala Palazzo della Corgna. Svého času ji vyzdobili svými díly Salvia Savini a Il Pomarancia, které pozvala významná rodina té doby, Corgnové.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.