Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Macôn

Macôn

Mâcon (makon) na pravém břehu Saôny je vhodnou základnou k cestování po Mâconnais, nejjižnější vinařské oblasti Burgundska. Horečnatý antiklerikalismus v období Francouzské revoluce způsobil, že zde bylo zničeno čtrnáct kostelů. Ženský klášter pocházející ze 17. století byl upraven na Musée des Ursulines. V jeho sbírkách si lze prohlédnout francouzské a vlámské malby a jsou zde vystaveny nálezy z pravěkého naleziště Solutré. Na kouzelném náměstí place aux Herbes s tržištěm stojí Maison de Bois, dřevěný dům z 15. století ozdobený bizarními řezbami.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.