Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Noyers-Sur-Serein

Noyers-Sur-Serein

Noyers-Sur-Serein (noajé syr serán). Městečko, kde se zdánlivě zastavil čas. Zdejší hrázděné domy s podloubími zdobené rustikálními motivy jsou stažené smyčkou říčního meandru a ohraničené městskými hradbami. Procházkou křivolakými středověkými uličkami lze strávit dlouhé hodiny. Řeka Serein je zde stejně malebná jako v Chablis, ale samotné Noyers, které jakoby zázrakem uniká vlivu komerce, nabízí daleko autentičtější zážitek. Hlavní pozoruhodností města je Musée de l' Art Naïf (Muzeum naivního umění). Zdejší sbírka patří k největším v Evropě a najdete v ní například práce Gérarda Lattiera ve stylu morbidních komiksů či koláže Louise Quiliciho.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2018/19

Katalog pro rok 2018 bude k dispozici koncem listopadu!

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18). Případně využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.