Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Noyers-Sur-Serein

Noyers-Sur-Serein

Noyers-Sur-Serein (noajé syr serán). Městečko, kde se zdánlivě zastavil čas. Zdejší hrázděné domy s podloubími zdobené rustikálními motivy jsou stažené smyčkou říčního meandru a ohraničené městskými hradbami. Procházkou křivolakými středověkými uličkami lze strávit dlouhé hodiny. Řeka Serein je zde stejně malebná jako v Chablis, ale samotné Noyers, které jakoby zázrakem uniká vlivu komerce, nabízí daleko autentičtější zážitek. Hlavní pozoruhodností města je Musée de l' Art Naïf (Muzeum naivního umění). Zdejší sbírka patří k největším v Evropě a najdete v ní například práce Gérarda Lattiera ve stylu morbidních komiksů či koláže Louise Quiliciho.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.