Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Vezelay

Vezelay

Vezelay (vezlé). „Věčný pahorek“ se stal už ve středověku důležitým poutním místem. Vyráželi odsud křižáci na svá tažení do Svaté země i poutníci do Santiaga de Compostely. Sem zase mířili poutníci uctít ostatky svaté Máří Magdaleny. Opatství bylo založeno v polovině 9. století dole v údolí, již roku 887 ale bylo přemístěno na pahorek, který jej měl chránit před útoky Normanů. Od 11. století, kdy papež prohlásil ostatky Maří Magdaleny za pravé, se do opatství začaly hrnout zástupy věřících. Překrásný kostel je vybudován ve vrcholně románském stylu a zařazen na seznam UNESCO. Velká a jasná okna gotického kůru osvětlují vnitřní prostor chrámu podmanivým světlem a vytvářejí tak působivý kontrast s potemnělým okolím románské lodi. Hlavice sloupů jsou nádherně zdobené biblickými výjevy.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.