Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

San Salvatore

San Salvatore

Malá osada antického původu, ležící na jihozápad od laguny Cabras, asi 15 km od Oristana. Španělský charakter obce s tradičními chýšemi byl využíván při natáčení filmu. Zdejší zajímavostí je malý poutní kostel (svátek se slaví první neděli v září), ležící na místě stejnojmenné podzemní svatyně se studnou z nuragijského období. Po dlouhém schodišti se dá sestoupit dolů, kde se nachází chodba vedoucí k prameni vody. Zachovalá výzdoba fresek s postavami antických božstev byla doplněna ve 4. století. Tento suterén souvisel s pohanským kultem vody, později byl zasvěcen punskému kultu Sid, pak Heraklovi a ve středověku byl užíván křesťany jako vězení.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2018/19

Katalog pro rok 2018 bude k dispozici koncem listopadu!

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18). Případně využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.