Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

San Salvatore

San Salvatore

Malá osada antického původu, ležící na jihozápad od laguny Cabras, asi 15 km od Oristana. Španělský charakter obce s tradičními chýšemi byl využíván při natáčení filmu. Zdejší zajímavostí je malý poutní kostel (svátek se slaví první neděli v září), ležící na místě stejnojmenné podzemní svatyně se studnou z nuragijského období. Po dlouhém schodišti se dá sestoupit dolů, kde se nachází chodba vedoucí k prameni vody. Zachovalá výzdoba fresek s postavami antických božstev byla doplněna ve 4. století. Tento suterén souvisel s pohanským kultem vody, později byl zasvěcen punskému kultu Sid, pak Heraklovi a ve středověku byl užíván křesťany jako vězení.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.