Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Santa Teresa di Gallura

Santa Teresa di Gallura

Přístav v úzké zátoce na severu ostrova, který od břehů Korsiky dělí jen úzký Bonifacijský průliv. Své jméno má po svaté patronce Marie Teresie Rakouské, manželky krále Viktora Emanuela I. Říká se, že městské jádro Viktor Emanuel I. sám navrhl jako kopii geometrického plánu Torina. Město bylo vystavěno na místě, kde se kdysi nacházelo kvetoucí římské město, které ve středověku neslo jméno nejprve Porto Longone, později Longosardo. Po nájezdech pirátů bylo svými obyvateli opuštěno. Zajímavým místem je španělská obranná věž Longosardo a přístav pro lodní spojení s 12 km vzdálenou Korsikou.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.