Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Santu Antine

Santu Antine

Nuragová pevnost nedaleko Torralby ležící ve vnitrozemí Sardinie na okraji "Údolí nuragů". (Nachází se tu velmi dobře uspořádané archeologické muzeum pravěké a římské minulosti ostrova.)

Původní sardinský název místa zní "sa domu de su rei" - dům králů. Původně zde byla třípatrová centrální věž, ze které ještě dvě patra stojí, v posledním století byla zčásti zbourána. Skládala se z 28 otesaných kruhů spojených základním blokem, který se nahoře zužoval. Součástí pevnosti je vnitřní dvůr se studnou, odkud lze vystoupit do cely v 1. patře a opevněná zeď, ve které je ještě patrný půdorys tříboké věže.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.