Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Santa Caterina di Pittinuri

Santa Caterina di Pittinuri

Malé městečko ležící mezi mořem a horami masivu Montiferru, v malebné zátoce se zajímavými pobřežními útesy (malý skalní most S´Archittu) a strážními věžemi (Torre Su Puttu). Původně zde bylo přístaviště antického města Cornus.

Nedaleko městečka směrem na jih se nachází dvě zajímavé archeologické lokality – Cornus a Columbaris.

Cornus – pozůstatky starobylého kartaginského města. Ve 2. století padlo do rukou Římanů, kteří tu vybudovali svou akropoli, chrám, lázně, akvadukt aj. Město existovalo až do 5. století, kdy se stalo terčem nájezdů pirátů. V 10. století tyto nájezdy donutily obyvatele opustit město a usadit se v dnešním Cuglieri.

Columbaris – pozůstatky hřbitovní raně křesťanské baziliky z 3.-5. století, baptisteria a pohřebiště z 4.-6. století. Bývalo sídlem biskupa a klášterní komunity.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.