Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Obernai

Obernai

Obernai (oberne). Toto město 35 km jižně od Štrasburku zdobí malebné náměstí Place du Marché, kde bývá ve čtvrtek dopoledne trh. Najdete zde částečně z kamene zbudovanou Halle aux Blés (Obilnou tržnici) z roku 1554, radnici z 16. století a renesanční Puits aux Six Seaux (Studnu se šesti vědry). Můžete objevovat svěží, květinami zdobené dvory a uličky nebo zachovalé hradby ze 13. století. K několika vinným sklípkům se dostanete krátkou procházkou z města. Od kříže na kopci severně od města vás 1,5 km dlouhá Sentier Viticole du Schenkenberg provede vinicemi AOC.


Aktuálně nabízíme dovolenou do oblasti Alsaska

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.