Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Route Du Vin d´Alsace

Route Du Vin d´Alsace

Route Du Vin d´Alsace (rut dü vén dalsas) - alsaská vinařská trasa se klikatí asi 120 km po východním úpatí Vogéz vesničkami, které z kopců střeží trosky hradů, obklopují vinicemi pokryté svahy a oživují malebné hrázděné domy. Tento půvab zkombinujte s početnými caves (vinnými sklípky) podél cest, kde můžete ochutnat jiskrná alsaská bílá vína (obzvláště Riesling a Gewürtztraminer), a máte jednu z nejrušnějších turistických tras ve Francii.

Route du Vin vede od Marlenheimu, asi 20 km západně od Štrasburku, na jih k Thanu, přibližně 35 km jihozápadně od Colmaru. Po cestě leží některé z nejmalebnějších alsaských vesnic. Pěší turisté mohou využít značené sentiers viticoles (vinařské stezky) a trasy směřující do kopců k troskám středověkých hradů.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2018/19

Katalog pro rok 2018 bude k dispozici koncem listopadu!

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18). Případně využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.