Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Route Du Vin d´Alsace

Route Du Vin d´Alsace

Route Du Vin d´Alsace (rut dü vén dalsas) - alsaská vinařská trasa se klikatí asi 120 km po východním úpatí Vogéz vesničkami, které z kopců střeží trosky hradů, obklopují vinicemi pokryté svahy a oživují malebné hrázděné domy. Tento půvab zkombinujte s početnými caves (vinnými sklípky) podél cest, kde můžete ochutnat jiskrná alsaská bílá vína (obzvláště Riesling a Gewürtztraminer), a máte jednu z nejrušnějších turistických tras ve Francii.

Route du Vin vede od Marlenheimu, asi 20 km západně od Štrasburku, na jih k Thanu, přibližně 35 km jihozápadně od Colmaru. Po cestě leží některé z nejmalebnějších alsaských vesnic. Pěší turisté mohou využít značené sentiers viticoles (vinařské stezky) a trasy směřující do kopců k troskám středověkých hradů.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.