Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Alsasko

Alsasko

Alsasko, oblast 190 km dlouhá a necelých 50 km široká, se skládá z pouhých dvou departmentů: Bas-Rhin (Dolní Rýn), oblasti kolem dynamického regionálního (a evropského) centra Štrasburku, a Haut-Rhin (Horní Rýn) na jihu s malebným hlavním městem departmentu Colmarem a průmyslovým centrem Mulhouse.

V Alsasku se dlouho setkávala románská a germánská kultura. Leží mezi pohořím Vogézy (nejvyšší vrchol Grand Ballon, 1424 m) a údolím Rýna, jehož středem prochází francouzsko-německá hranice, která byla dlouhou dobu sporná. Všeobecně je Alsasko známé jako země čapích hnízd a barevných hrázděných domů, ale nabízí v nevysokých, zalesněných horách a jejich okolí i celou řadu sportovních aktivit jako je turistika, jízda na horských kolech a lyžování.

Zajímavá místa v Alsasku

  

Dovolená s Adventurou do Alsaska

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.