Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Ribeauville

Ribeauville

Asi 19 km severozápadně od Colmaru leží Ribeauvillé (ribóvilé), pravděpodobně nejturističtější ze všech vesnic na Route du Vin. Tato malá vesnice, malebně usazená v údolí, oplývá úzkými křivolakými uličkami a domy z 18. století. Nenechte si ujít Tour de Bouchers (Zvonici řezníků) z 13. století, radnici a její renesanční fontánu nebo Pfifferhüs (Dům pištců) ze 17. století, v němž bydlívali městští hudebníci.

Vydáte-li se z Ribeauvillé na severozápad, dojdete za tři hodiny k troskám tří hradů z 12. a 13. století - St. Ulrich (530 m), Giersberg (530 m) a Haut Ribeaupierre (642 m).

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.