Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Monts Du Cantal

Monts Du Cantal

Pohoří Cantal (mon dü kantal) tvořené největší vyhaslou sopkou ve Francii nabízí jednu z nejpozoruhodnějších scenérií v Auvergne. Hned několik vrcholů přesahuje hranici 1,700 metrů a nejvyšší z nich Plomb du Cantal se tyčí do výšky 1,855m. Všechny vrcholy byly v minulosti součástí jediného vulkánu, známého jako Etna z Auvergne, tyčícího se do výšky 3,000 metrů, přičemž dnešní podobu dal pohoří Cantal ledovcový pokryv z období čtvrtohor. V minulosti bylo celé pohoří Cantal pokryto lesem. Postupem času byla většina lesa vykácena a nahradily jej pastviny, které jsou díky čediči obsaženému v půdě velmi úrodné. Mléko červených salerských krav, které se pasou na místních loukách, je základní surovinou na výrobu proslulého sýra cantal.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2018/19

Katalog pro rok 2018 bude k dispozici koncem listopadu!

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18). Případně využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.