Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Monts Du Cantal

Monts Du Cantal

Pohoří Cantal (mon dü kantal) tvořené největší vyhaslou sopkou ve Francii nabízí jednu z nejpozoruhodnějších scenérií v Auvergne. Hned několik vrcholů přesahuje hranici 1,700 metrů a nejvyšší z nich Plomb du Cantal se tyčí do výšky 1,855m. Všechny vrcholy byly v minulosti součástí jediného vulkánu, známého jako Etna z Auvergne, tyčícího se do výšky 3,000 metrů, přičemž dnešní podobu dal pohoří Cantal ledovcový pokryv z období čtvrtohor. V minulosti bylo celé pohoří Cantal pokryto lesem. Postupem času byla většina lesa vykácena a nahradily jej pastviny, které jsou díky čediči obsaženému v půdě velmi úrodné. Mléko červených salerských krav, které se pasou na místních loukách, je základní surovinou na výrobu proslulého sýra cantal.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.