Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Monticchiello

Monticchiello

Uvádím jen jako příklad středověké vesničky. Jedné z mnoha, ale mimořádně půvabné. Žije tu asi 200 obyvatel. Vesnička je situována na kopci (jak jinak), poblíž Pienzy. Za bytelnou branou nacházíme kamennou krásu dávných věků, jen minimálně narušenou přítomností turistů. Strmé a klikaté uličky nás zavedou na náměstíčko s gotickým kostelíkem Pieve dei Santi Leonardo e Cristoforo. Autentické středověké kulisy tvoří scénu pro mezinárodně proslulé lidové divadlo Teatro Povero, kde tradičně vystupují místní obyvatelé.

 Aktuálně nabízíme dovolenou v Toskánsku:

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.