Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Giara di Gesturi

Giara di Gesturi

Čedičová náhorní planina ležící na „stolové hoře“ o rozměrech přibližně 4x12 m, která se tyčí jako skalnatý ostrov ve zvlněném terénu. Tvoří ohromný biotop s lesy korkového dubu a divokými kaštany, s četnými slatinnými jezery označovanými jako „pauli“ (močál). Jelikož čedičová planina nepropouští vodu, jezera se v zimě zvětšují a v létě se většina z nich odpaří a vyschne. Nejhezčí je na jaře, když je pokrytá býlími pryskyřníky. Součástí biotopu je i bohatá fauna, nejzajímavější atrakcí jsou drobní divocí koně. 

Aktuálně nabízíme dovolenou do oblasti Sardinie:

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.