Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Corbière

Corbière

Pohoří Corbières (korbijér) stále patří k velmi spoře osídleným regionům s nejnespoutanější přírodou ve Francii. Vede jím jen málo silnic. Nejvíce proslulo vínem a torzy mohutných katarských hradů. Většinu území pokrývá divoká garrigue (nízký křovinatý porost) vonící zimolezem a kručinkou. V jižní části pohoří se nacházejí okázalé středověké hrady Peyrepertuse a Quéribus. Quéribus byl jednou z posledních bašt katarů. Villerouge-Termenes si připomíná bouřlivou minulost každoroční středověkou hostinou. Západním směrem se v údolí horního toku řeky Aude rozkládá neúrodná a nebydlená oblast Razès. Ukrývá se zde vesnice Alet-les-Bains s nádherně zachovalými hrázděnými domy a pozůstatky benediktinského opatství.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.