Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Corbière

Corbière

Pohoří Corbières (korbijér) stále patří k velmi spoře osídleným regionům s nejnespoutanější přírodou ve Francii. Vede jím jen málo silnic. Nejvíce proslulo vínem a torzy mohutných katarských hradů. Většinu území pokrývá divoká garrigue (nízký křovinatý porost) vonící zimolezem a kručinkou. V jižní části pohoří se nacházejí okázalé středověké hrady Peyrepertuse a Quéribus. Quéribus byl jednou z posledních bašt katarů. Villerouge-Termenes si připomíná bouřlivou minulost každoroční středověkou hostinou. Západním směrem se v údolí horního toku řeky Aude rozkládá neúrodná a nebydlená oblast Razès. Ukrývá se zde vesnice Alet-les-Bains s nádherně zachovalými hrázděnými domy a pozůstatky benediktinského opatství.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2018/19

Katalog pro rok 2018 bude k dispozici koncem listopadu!

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18). Případně využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.