Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Fort De Salses

Fort De Salses

Fort de Salses (fór d sals) vypadá proti okrové půdě corbièreských vinic jako obří pískový hrad. Na bývalé španělsko-francouzské hranici střeží úzký průsmyk mezi horami a lagunami Středozemního moře. Vystavěl jej král Ferdinand Aragonský v letech 1497-1506 na obranu španělské državy - Roussillonu. Jeho mohutné hradby a kulaté věže jsou klasickou ukázkou španělské vojenské architektury. Byly pojaty tak, aby odolaly nové hrozbě - střelným zbraním. Uvnitř byly podzemní stáje pro 300 koní a podzemní chodba okolo vnitřního nádvoří. Z pevnosti je krásný výhled na laguny a pobřeží.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.