Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Villefranche-De-Conflent

Villefranche-De-Conflent

Už ve středověku se při tehdejších maurských útocích ukázalo, že opevněné město Villefranche (vilfránš d konflán) je díky své poloze v nejužším bodu údolí řeky Têt umístěné opravdu strategicky. Původní středověké hradby přestavěl v 17. století slavný architekt Vauban a doplnil obranný systém o pevnost Fort Liberia, kterou umístil vysoko nad strží a k níž se lze vyšplhat po schodech Mille marches. Ve vlastním městě najdeme pozoruhodný Église de St-Jacques, kostel z 12. století s krásně zdobenými hlavicemi sloupů z dílen opatství St-Michel-de-Cuxa a s katalánskými sochami z polychromovaného dřeva, mezi nimiž nechybí Panna Maria s dítětem. Dubové dveře ze 17. století ozdobili místní umělečtí kováři, jejichž zručnost dokládají také vývěsní štíty ve městě. Z těsných ulic lemovaných domy z místního růžového mramoru můžete vystoupat nahoru k jeskyním Grottes des Canalettes, jež vytvářejí strhující prostředí pro koncerty.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2017/18

Po vyplnění a odeslání formuláře Vám zdarma zašleme objednané katalogy. Katalogy rozesíláme vždy 1x týdně a jsou posílány jako obyčejná psaní.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF. Nebo využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.