Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Villefranche-De-Conflent

Villefranche-De-Conflent

Už ve středověku se při tehdejších maurských útocích ukázalo, že opevněné město Villefranche (vilfránš d konflán) je díky své poloze v nejužším bodu údolí řeky Têt umístěné opravdu strategicky. Původní středověké hradby přestavěl v 17. století slavný architekt Vauban a doplnil obranný systém o pevnost Fort Liberia, kterou umístil vysoko nad strží a k níž se lze vyšplhat po schodech Mille marches. Ve vlastním městě najdeme pozoruhodný Église de St-Jacques, kostel z 12. století s krásně zdobenými hlavicemi sloupů z dílen opatství St-Michel-de-Cuxa a s katalánskými sochami z polychromovaného dřeva, mezi nimiž nechybí Panna Maria s dítětem. Dubové dveře ze 17. století ozdobili místní umělečtí kováři, jejichž zručnost dokládají také vývěsní štíty ve městě. Z těsných ulic lemovaných domy z místního růžového mramoru můžete vystoupat nahoru k jeskyním Grottes des Canalettes, jež vytvářejí strhující prostředí pro koncerty.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.