Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

In-line skating

In-line skating

Na in-line bruslích jste svobodnější než na kole a rychlejší než pěšky! Skatelines (stezky pro bruslaře) v blízkém zahraničí jsou kvalitou asfaltu a délkou nesrovnatelné s trasami v ČR. Přesvědčte se o tom na dovolené na in-linech. 

Nabízejí krásné zážitky individualistům i rodinám na bruslích. Bruslení nezná věkové hranice! Zájezdy vedou po speciálně vybudovaných a značených asfaltových stezkách bez provozu aut a doprovází je náš odborný průvodce.

Vaše zavazadla poveze doprovodný autobus, který u etapových zájezdů nabízí občerstvení i možnost zkrátit si trasu. U některých zájezdů lze bruslení kombinovat s cyklistikou. Náročnost etap lze zvýšit prodloužením tras, či naopak snížit jejich zkrácením. Zájezdy jsou tedy vhodné pro méně zkušené bruslaře i vyslovené bruslochrty.

 

Zájezdy s nejbližším termínem odjezdu

Všechny in-line zájezdy

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2018/19

Katalog pro rok 2018 bude k dispozici koncem listopadu!

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18). Případně využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.