Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

In-line skating

In-line skating

Na in-line bruslích jste svobodnější než na kole a rychlejší než pěšky! Skatelines (stezky pro bruslaře) v blízkém zahraničí jsou kvalitou asfaltu a délkou nesrovnatelné s trasami v ČR. Přesvědčte se o tom na dovolené na in-linech. 

Nabízejí krásné zážitky individualistům i rodinám na bruslích. Bruslení nezná věkové hranice! Zájezdy vedou po speciálně vybudovaných a značených asfaltových stezkách bez provozu aut a doprovází je náš odborný průvodce.

Vaše zavazadla poveze doprovodný autobus, který u etapových zájezdů nabízí občerstvení i možnost zkrátit si trasu. U některých zájezdů lze bruslení kombinovat s cyklistikou. Náročnost etap lze zvýšit prodloužením tras, či naopak snížit jejich zkrácením. Zájezdy jsou tedy vhodné pro méně zkušené bruslaře i vyslovené bruslochrty.

 

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.