Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Babí léto v Provence

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
6. 9. – 15. 9. 201910 dní-4%12 470 Kč12 990 Kč11 510 Kč15112912
Základní cena -4%12 470 Kč12 990 KčFirst-minute sleva do 6. 3. 2019.
Dětská cena do 15 let-4%11 510 Kč11 990 KčFirst-minute sleva do 6. 3. 2019.
Služby za příplatek
jednolůžkový pokoj povinný4 650 Kč

Tento zájezd pro vás připravíme i na zakázku.

Doporučené obdobíNaše nabídka

Obdobný program umíme připravit i pro školní a jiné kolektivy v období květen, červen nebo září (9denní pobyty).

Popis

Provence je fenomén. Neuvěřitelné množství úchvatných historických památek (z nichž mnohé si vysloužily kredit UNESCO), přírodních zajímavostí a nádherných krajinných scenérií, věhlasná gastronomie a vynikající vína, moře a slunce. Vše tu spolu existuje v naprosté symbióze na relativně malém území. Něco takového nenajdeme snad nikde jinde na světě. Provence se nám představí již ve své plné kráse, ale ještě téměř bez turistů. Těžištěm tohoto zájezdu je přímořské městečko Palavas-les-Flots. Zde si pronajímáme část kempu s mobilhomy jako celosezonní základnu. Kemp leží přímo na pobřeží, i když podmínky na koupání v tomto ranně jarním období nejsou ješě optimální. Denně vyrážíme s podporou autobusu na půldenní nebo celodenní výlety do širokého okolí. Program uvedený v následujícím itineráři může být nabízen v jiném pořadí – podle počasí, aktuálních kulturních akcí, svátků a dalších okolností. Zájezd programově i organizačně vychází z našeho, mimořádně úspěšného, cyklistického zájezdu Provence na kole v pohodě, je však přizpůsoben mimosezonnímu období a nezaměřuje se na cyklistiku.

Na co se můžete těšit?

 • Od sezony 2017 nové, moderní mobilhomy!
 • Pobyt v mobilhomech u moře, polopenze
 • Antické a středověké památky jižní Francie
 • NP Camargue - bílí koně, černí býci, plameňáci
 • Arles , Avignon , Châteauneuf du Pape, římské divadlo v Orange
 • Vinné sklípky a místní gastronomie

Program

 • 1.–2. den

  Kolem poledne odjezd, noční přejezd do Francie; ráno příjezd do Palavas-les-Flots, ubytování, odpočinek a koupání, výlet do přístavu.

 • 3. den

  Papežské město Avignon  a světoznámé vinné sklepy Châteauneuf du Pape, Orange  - nejzachovalejší římské divadlo ve Francii a vítězný oblouk.

 • 4. den

  Les Baux de Provence (audiovizuální projekce ve starém bauxitovém lomu Carriėres de Lumiėres), Arles: město středověké i antické, s římskou arénou a divadlem; nekropole Alyscamps; známý van Goghův most.

 • 5. den

  Kaňonem řeky Hérault: monumentální krasová jeskyně Grotte des Demoiselles; skalní vesnice St. Guilhem le Désert  - poutní místo na Svatojakubské cestě; koupání v řece Hérault pod "Ďáblovým mostem" .

 • 6. den

  Volný den u moře, odpočinek a koupání; fakultativní výlet do Montpellier: zahrady, vodotrysky a fontány nebo akvárium Mare et Nostrum,...

 • 7. den

  Prohlídka Nîmes s antickými památkami; přejezd autobusem do malebného středověkého Uzės a odtud na kole krajem vinic na Pont du Gard  - nejnavštěvovanější památku Provence.

 • 8. den

  Deltou Rhôny: přímořské letovisko Saintes-Maries-de-la-Mer; planiny a jezera NP Camargue - černí býci, bílí koně a růžoví plameňáci.

 • 9.–10. den

  Volný půlden v Palavas-les-Flots; odpoledne odjezd domů, příjezd další den kolem poledne.

Podmínky

V ceně zahrnuto:

průvodce, doprava autobusem, 6x mobilhome s polopenzí, všechny výlety uvedené v programu (s výjimkou výletu do Montpellier), potřebné mapy, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků.

Ubytování:

Od sezony 2017 zcela nové, moderní mobilhomy! Bydlet budeme v kempu u moře ve 4lůž. mobilhomech – což je něco mezi chatičkou a trvale parkovaným velkým karavanem. Vybavení mobilhomu: 2 oddělené 2lůž. ložnice; společná kuchyňka (kuchyňská linka, sporák, lednice, nádobí, příbory, talíře, sklenice atd.) s jídelním koutem/lůžkem menšího rozměru, vhodným na sezení (či na spaní např. pro děti, rozměr 165x65cm). Při obsazení tohoto 5tého lůžka v kuchyňce sleva 3000 Kč - pouze na vyžádání; společná koupelna (sprcha, umyvadlo, WC); úložné prostory, zahradní nábytek. Po příjezdu do kempu je nutné složit kauci 100 EUR/1 mobilhome (resp. 25 EUR/os.).

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme. S umístěním vám rádi poradí v naší prodejní kanceláři, speciální požadavky na ubytování je nutné konzultovat. Vzdálenost našich mobilhomů od moře je asi 300 m.

Stravování:

Zastíněná základna v prostoru mezi mobilhomy slouží jako letní kuchyň, jídelna a společenská místnost zároveň (v případě nepříznivého počasí je k dispozici část našeho velkého cateringového stanu); po celou dobu pobytu budou podávány večeře a snídaně, na místě připravované naším kuchařem; jídelníček tvoří z velké části čerstvé potraviny nakoupené přímo na místě; stravování začíná večeří po příjezdu, končí snídaní v den odjezdu.

Klima:

i v tomto období příjemně stálé přímořské podnebí, denní teploty 22–26 °C ve stínu, slunečno; teplota moře asi 18–25 °C.

Minimální počet účastníků:

25.

Poznámka:

Zájezd pojede společným autobusem se zájezdem Babí léto v Provence na kole 11-112-912. Se zájezdem pojedou 2 průvodci, jeden povede skupinu klientů s čistě poznávacím programem a druhý cyklistickou skupinu.

Nástupní místa:
Praha, Beroun, Plzeň
Pořadatel:
CK Adventura
GALERIE: MOBILHOMY

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.