Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Gargano – perla italského Jadranu na kole

dovolená s dětmidovolená na kolehotely, penziony, chatypolopenze1-2 nenáročný / středně náročný

Termíny zájezdu

Telefonická rezervace

V tuto chvíli prodáváme poslední místa. Možnost rezervace je nutné ověřit telefonicky. Pro další informace volejte +420 271 741 734-36.

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
1. 9. – 10. 9. 201710 dní12 990 Kč od 6 990 Kč11295701

POSLEDNÍ 2 VOLNÁ MÍSTA!

Tento zájezd pro vás připravíme na zakázku.

Doporučené obdobíNaše nabídka

květen nebo září

Obdobný program umíme připravit i bez kol, pro školní a jiné kolektivy.

Popis

Poloostrov Gargano vypadá jako ostruha čnící do Jadranu nad podpatkem italské boty; láká turisty křišťálově čistým mořem, pobřežními jeskyněmi, piniovými háji a pitoreskními městečky. Pojeďme spolu navštívit tuto překrásnou oblast jižní Itálie a užít si pozdního středomořského léta, kdy příjemně teplé počasí slibuje vynikající ježdění a vlídné moře báječné koupání. Uvidíme překrásná pobřežní městečka tepající typickou jihoitalskou atmosférou a také přírodní rezervaci na ostrovech Tremiti, které nabízejí koupání a šnorchlování v průzračném moři a výlety do vápencových mořských jeskyní. Program zájezdu je vhodný pro širokou škálu cyklistů, ale umožňuje návštěvu zajímavých památek i bez jízdního kola. Navržené trasy jsou většinou variantní – v délkách od 20 do 90 km – a vedou převážně po asfaltu.

Na co se můžete těšit?

 • Cyklopobyt u moře s podporou autobusu
 • Apartmány s kuchyňkou, i pro necyklisty
 • Unikátní fauna a flóra poloostrova Gargano
 • Ostrovy Tremiti s řadou mořských jeskyní
 • Skalní městečka na bílých útesech

Program

 • 1. - 2. den

  Odpolední odjezd, noční přejezd do Itálie na pobřeží Jaderského moře do městečka Campomarino, ubytování, koupání, relaxace.

 • 3. den

  Výlet do "albánských" vesniček Ururi a Portocannone (již přes 600 let zde stále žije obyvatelstvo původem z Albánie a udržuje se albánsko-italský dialekt) (0-75 km), nebo odpočinek u moře.

 • 4. den

  Lodní výlet na ostrovy Tremiti (okružní výlet kolem ostrovů, návštěva jeskyní, prohlídka pevnosti, koupání, šnorchlování - den bez kol). Alternativně volný den na pláži nebo cyklovýlety do okolí apartmánů.

 • 5. den

  Výlet do Rodi Garganico, Peschici a Vieste (nejkrásnější města poloostrova Gargano) (25-50 km).

 • 6. den

  Výlet k poutnímu místu San Giovanni Rotondo (hrobka stigmatizovaného kněze Padre Pia, po mexickém Guadalupe jedno z nejvýznamnějších poutních míst nejen křesťanského světa); možnost výstupu na nejvyšší horu Gargana Monte Calvo (1056 m).

 • 7. den

  Výlet k solným pobřežním jezerům Lago di Varano a Lago di Lesina (25-65 km), nebo odpočinek u moře, večeře v apartmánu; v podvečer výlet za individuálními gurmánskými zážitky do města Termoli.

 • 8. den

  Cyklistika v pralese Foresta Umbra (35-60 km) s možností návštěvy významného poutního místa a nejvýše položeného městečka na poloostrově, Monte Sant´Angelo, nebo volný den u moře.

 • 9. - 10. den

  Rozloučení s mořem, odpolední odjezd a návrat další den v odpoledních hodinách.

Podmínky

V ceně zahrnuto:

průvodce, doprava autobusem s cyklovlekem, 7x ubytování v apartmánech (2 oddělené ložničky se sociálním zařízením, sprchou a pračkou, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňkou), 7x polopenze, závěrečný úklid a spotřeba v apartmánech, potřebné mapy, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků.

Náročnost:

při volbě základních variant výletů ve zvlněném profilu má zájezd obtížnost 1, při prodloužení v kopcovitém terénu se obtížnost zvyšuje na 2.

Povrch a profil:

převážně asfalt, mírně zvlněný až kopcovitý profil.

Průvodce:

MUDr. Jana Moravcová, duchovní matka zájezdu a specialistka na oblast Gargána

Poznámka:

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

Nástupní místa:
Praha, Beroun, Plzeň
Pořadatel:
CK Adventura
Pokyny k autobusovým zájezdům na kole:
Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru Dovolena_na_kole_autobusem_vseobecne_pokyny.pdf. Informace o službách a náročnosti pak na stránce: informace o zájezdech.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2017/18

Po vyplnění a odeslání formuláře Vám zdarma zašleme objednané katalogy. Katalogy rozesíláme vždy 1x týdně a jsou posílány jako obyčejná psaní.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF. Nebo využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.