Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Gargano – perla italského Jadranu na kole

Průzračné moře a čistá příroda
dovolená s dětmidovolená na kolehotely, penziony, chatypolopenze1-2 nenáročný / středně náročný

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
31. 8. – 9. 9. 201810 dní-4%13 430 Kč13 990 Kč12 470 Kč11295802

Tento zájezd pro vás připravíme i na zakázku.

Doporučené obdobíNaše nabídka

květen nebo září

Obdobný program umíme připravit i bez kol, pro školní a jiné kolektivy.

Popis

Poloostrov Gargano vypadá jako ostruha čnící do Jadranu nad podpatkem italské boty; láká turisty křišťálově čistým mořem, pobřežními jeskyněmi, piniovými háji a pitoreskními městečky. Pojeďme spolu navštívit tuto překrásnou oblast jižní Itálie a užít si pozdního středomořského léta, kdy příjemně teplé počasí slibuje vynikající ježdění a vlídné moře báječné koupání. Uvidíme překrásná pobřežní městečka tepající typickou jihoitalskou atmosférou a také přírodní rezervaci na ostrovech Tremiti, které nabízejí koupání a šnorchlování v průzračném moři a výlety do vápencových mořských jeskyní. Program zájezdu je vhodný pro širokou škálu cyklistů, ale umožňuje návštěvu zajímavých památek i bez jízdního kola. Navržené trasy jsou většinou variantní – v délkách od 20 do 90 km – a vedou převážně po asfaltu.

Na co se můžete těšit?

 • Cyklopobyt u moře s podporou autobusu
 • Apartmány, polopenze
 • Unikátní fauna a flóra poloostrova Gargano
 • Ostrovy Tremiti s řadou mořských jeskyní
 • Skalní městečka na bílých útesech

Program

 • 1. - 2. den

  Odjezd odpoledne, noční přejezd do Itálie na pobřeží Jaderského moře do městečka Campomarino Lido, ubytování, koupání, relaxace.

 • 3. den

  Výlet do "albánských" vesniček Ururi a Portocannone (již přes 600 let zde stále žije obyvatelstvo původem z Albánie a udržuje se albánsko-italský dialekt) (25-75 km), nebo odpočinek u moře.

 • 4. den

  Lodní výlet na ostrovy Tremiti (okružní výlet lodí kolem ostrovů, návštěva mořských jeskyní, prohlídka pevnosti, koupání, šnorchlování - den bez kol); alternativně volný den na pláži nebo cyklovýlety do okolí apartmánů.

 • 5. den

  Po trase slavného cyklistického závodu Giro d'Italia do nejkrásnějších měst poloostrova Gargano: Rodi GarganicoPeschici a Vieste, k symbolu poloostrova Gargano, skalnímu oblouku Arco di San Felice, na cyklotrase možnost koupání na nejkrásnějších plážích (15-60 km).

 • 6. den

  Výlet k poutnímu místu San Giovanni Rotondo (hrobka stigmatizovaného kněze Padre Pia, po mexickém Guadalupe jedno z nejvýznamnějších poutních míst nejen křesťanského světa); cyklistika mlžným pralesem Foresta Umbra (20-80 km) s možností návštěvy významného poutního místa a nejvýše položeného městečka na poloostrově, Monte Sant´Angelo, nebo volný den u moře.

 • 7. den

  Výlet k solným pobřežním jezerům Lago di Varano a Lago di Lesina (35–65 km), cyklistika mezi olivovými háji a mořem; v podvečer výlet za individuálními gurmánskými zážitky do města Termoli.

 • 8. den

  Po stopách bojovného kmene Samnitů přes historická městečka Casacalenda a Larino, návštěva římského amfiteátru a nejkrásnější gotické katedrály San Pardo, přes Campomarino s prohlídkou nástěnných maleb murales (45 km)

 • 9. - 10. den

  Rozloučení s mořem, odpolední odjezd, návrat následující den v odpoledních hodinách.

Podmínky

V ceně zahrnuto:

průvodce, doprava autobusem s cyklovlekem, 7x apartmán s polopenzí, potřebné mapy, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků.

Ubytování:

ubytování v apartmánech (2 oddělené ložničky se sociálním zařízením, sprchou a pračkou, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňkou); závěrečný úklid, spotřeba vody a elektřiny v apartmánech zahrnut v ceně.

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

Stravování:

Po celou dobu pobytu budou podávány snídaně a večeře, na místě připravované naším kuchařem; jídelníček tvoří převážně čerstvé potraviny nakoupené přímo na místě; stravování začíná večeří v den příjezdu, končí snídaní v den odjezdu.

 

 

Náročnost:

Při volbě základních variant výletů ve zvlněném profilu má zájezd obtížnost 1, při prodloužení v kopcovitém terénu se obtížnost zvyšuje na 2.

Povrch a profil:

převážně asfalt, mírně zvlněný až kopcovitý profil.

Nástupní místa:
Praha, Beroun, Plzeň
Pořadatel:
CK Adventura
Pokyny k autobusovým zájezdům na kole:
Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru Dovolena_na_kole_autobusem_vseobecne_pokyny.pdf. Informace o službách a náročnosti pak na stránce: informace o zájezdech.
GALERIE: DOPRAVA, STRAVOVÁNÍ, CYKLOVLEK

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.