Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Provence májová

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
27. 4. – 5. 5. 20199 dní11 990 Kč10 990 Kč15110911

Státní svátek, 4 dny dovolené

Základní cena 11 990 Kč
Dětská cena do 15 let10 990 Kč
Služby za příplatek
jednolůžkový pokoj povinný3 600 Kč

Tento zájezd pro vás připravíme na zakázku.

Na co se můžete těšit?

  • Od sezony 2017 nové, moderní mobilhomy!
  • Antické a středověké památky jižní Francie
  • NP Camargue - bílí koně, černí býci, plameňáci
  • Arles , Avignon , Châteauneuf du Pape, římské divadlo v Orange
  • Vinné sklípky a místní gastronomie
  • Sedmidenní pobyt v mobilhomech u moře, polopenze

Popis

Provence je fenomén. Neuvěřitelné množství úchvatných historických památek (z nichž mnohé si vysloužily kredit UNESCO), přírodních zajímavostí a nádherných krajinných scenérií, věhlasná gastronomie a vynikající vína, moře a slunce. Vše tu spolu existuje v naprosté symbióze na relativně malém území. Něco takového nenajdeme snad nikde jinde na světě. Provence se nám představí již ve své plné kráse, ale ještě téměř bez turistů. Těžištěm tohoto zájezdu je přímořské městečko Palavas-les-Flots. Zde si pronajímáme část kempu s mobilhomy jako celosezonní základnu. Kemp leží přímo na pobřeží, i když podmínky na koupání v tomto ranně jarním období nejsou ješě optimální. Denně vyrážíme s podporou autobusu na půldenní nebo celodenní výlety do širokého okolí. Program uvedený v následujícím itineráři může být nabízen v jiném pořadí – podle počasí, aktuálních kulturních akcí, svátků a dalších okolností. Zájezd programově i organizačně vychází z našeho, mimořádně úspěšného, cyklistického zájezdu Provence na kole v pohodě, je však přizpůsoben jarnímu období a nezaměřuje se na cyklistiku.

Program

1.–2. den

Odpoledne odjezd, noční přejezd do Francie; ráno příjezd do Palavas-les-Flots, ubytování, odpočinek a koupání, výlet do přístavu.

3. den

Papežské město Avignon  a světoznámé vinné sklepy Châteauneuf du Pape, Orange  - nejzachovalejší římské divadlo ve Francii a vítězný oblouk.

4. den

Les Baux de Provence (audiovizuální projekce ve starém bauxitovém lomu Carriėres de Lumiėres), Arles: město středověké i antické, s římskou arénou a divadlem; nekropole Alyscamps; známý van Goghův most.

5. den

Kaňonem řeky Hérault: monumentální krasová jeskyně Grotte des Demoiselles; skalní vesnice St. Guilhem le Désert  - poutní místo na Svatojakubské cestě; koupání v řece Hérault pod "Ďáblovým mostem" .

6. den

Prohlídka Nîmes s antickými památkami; přejezd autobusem do malebného středověkého Uzės a odtud krajem vinic na Pont du Gard  - nejnavštěvovanější památku Provence.

7. den

Deltou Rhôny: přímořské letovisko Saintes-Maries-de-la-Mer; planiny a jezera NP Camargue - černí býci, bílí koně a růžoví plameňáci; opevněné město Aigues Mortes.

8.–9. den

Volný půlden v Palavas-les-Flots; odpoledne odjezd domů, příjezd další den kolem poledne.

Podmínky

GALERIE: MOBILHOMY