Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Manosque

Manosque

Staré město Manosque (manosk) je obehnáno širokými bulváry, které kopírují původní umístění hradeb, z nichž se dochovaly jen zbytky. Střed města tvoří typické úzké provensálské uličky, malé dvorky mezi vysokými domy, tajemné zahrady a nenápadné průchody spojující jednu ulici s druhou. Ze starého opevnění se zachovala brána Porte Saunerie ze 12. století. V domě č. 14 na hlavní ulici Rue Grande se nachází ateliér Jeana Giona, zdejšího rodáka a slavného francouzského romanopisce 20. století. Dalším umělcem, který v Manosque žil, je malíř arménského původu Jeanem Carzou. Ten vytvořil obrovské nástěnné malby pro kostel bývalého kláštera na téma „Apokalypsa“. Na freskách pracoval Carzou sedm let a jsou na nich vyobrazeny hrůzy, které lidé spáchali: vyhlazení Indiánů v Americe, vyvraždění Arménců Turky v roce 1915, bartolomějská noc v Paříži a nacismus.

Aktuálně nabízíme dovolenou do oblasti Provence


Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.