Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Mont Ventoux

Mont Ventoux

Masiv Ventoux dominuje celému kraji. Svými 1909 m se nemůže srovnávat s vrcholky Pyrenejí nebo Alp, ale jeho umístění uprostřed planin mu dodává impozantní vzhled. Jak už naznačuje jeho název, není nahoře nouze o větrné počasí. Teplota na vrcholu bývá o 11 °C nižší než na úpatí a co se týče srážek, prší tu dvakrát více než v údolí. Během zimy klesne teploměr až k -30 °C a do konce dubna tu najdete sníh. Cesta na vrchol vede kolem Chapelle N.-D. du Groseau, která připomíná benediktinské opatství z 12. století. Prameny Vaucluse Groseau vyvěrají z mnoha štěrbin a místy tvoří malá jezírka. Římané zde dokonce postavili akvadukt, který vedl vodu do Vaison-la-Romaine. Za pěkného počasí přehlédnete z Mt. Ventoux (mon vántu) téměř celou Provence.

Aktuálně nabízíme dovolenou do oblasti Provence

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2018/19

Katalog pro rok 2018 bude k dispozici koncem listopadu!

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18). Případně využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.