Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Mont Ventoux

Mont Ventoux

Masiv Ventoux dominuje celému kraji. Svými 1909 m se nemůže srovnávat s vrcholky Pyrenejí nebo Alp, ale jeho umístění uprostřed planin mu dodává impozantní vzhled. Jak už naznačuje jeho název, není nahoře nouze o větrné počasí. Teplota na vrcholu bývá o 11 °C nižší než na úpatí a co se týče srážek, prší tu dvakrát více než v údolí. Během zimy klesne teploměr až k -30 °C a do konce dubna tu najdete sníh. Cesta na vrchol vede kolem Chapelle N.-D. du Groseau, která připomíná benediktinské opatství z 12. století. Prameny Vaucluse Groseau vyvěrají z mnoha štěrbin a místy tvoří malá jezírka. Římané zde dokonce postavili akvadukt, který vedl vodu do Vaison-la-Romaine. Za pěkného počasí přehlédnete z Mt. Ventoux (mon vántu) téměř celou Provence.

Aktuálně nabízíme dovolenou do oblasti Provence

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.