Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Roussillon

Roussillon

Malebné městečko Roussillon (rusijon) obklopené okrovými lomy. Jednoduché, ale přirozeně malebné fasády domů v na první pohled nezapřou staleté dědictví těžby této barevné horniny. Městečko tak dokonale zapadá do svého prostředí. Okr tu nacházíme na každém kroku: v omítkách domů, na keramice, šatech i v srdcích lidí, kterým byl a je obživou. Nejpůsobivější je však návštěva samotného lomu. Okrové věže a stěny vzniklé těžbou a erozí se tu tyčí proti modré obloze a pestrobarevnou paletu doplňují sytě zelené borovice okolních lesů.

Aktuálně nabízíme dovolenou do oblasti Provence

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.