Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Azurové pobřeží na kole

Francouzská riviéra
dovolená na kole1 nenáročný program★★★ chci cestovat pohodlně

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
26. 8. – 4. 9. 202210 dní-4%15 350 Kč15 990 Kč14 390 Kč11013202
Základní cena -4%15 350 Kč15 990 KčFirst-minute sleva do 26.2.2022.
Dětská cena do 15 let-4%14 390 Kč14 990 KčFirst-minute sleva do 26.2.2022.
Služby za příplatek
jednolůžkový pokoj povinný3 850 Kč
Povinný příplatek za elektrokolo (omezený počet)500 Kč

        Pro osoby starší 65 let nabízíme slevu.

Připojištění karantény Covid-19260 Kč

Na co se můžete těšit?

  • Cyklopobyt u moře, (cyklo)výlety do hor s podporou autobusu
  • Ubytování v mobilhomech, polopenze
  • Ideální pro cyklisty pohodáře
  • Písečné i oblázkové pláže, odpočinek a koupání
  • Festivalové Cannes, Knížecí palác v Monaku
  • Cyklovýlety do hor a horských vesnic

Popis

Azurové pobřeží je místo plné kontrastů, místo, kde se setkává průzračné tyrkysové moře s horami, kde městům plným přepychu, luxusních přístavů a výstavních ulic tiše konkurují kamenné vesničky skryté ve skalách, kde barevnost a živost měst, hluk a pestrost trhů ostře kontrastuje s divokostí a klidem horské přírody. To vše pod oblohou, kde slunce svítí 3000 hodin ročně. Díky příjemnému klimatu objevil tento kraj Stephen Liegard, dal mu jméno a přitáhl sem život. Jasné světlo sem přilákalo mnoho malířů, např. Picassa, Matisse a Chagalla, světoznámé hotely hostily řadu významných osobností. A o turisty tu není nouze ani dnes. Na našich výletech navštívíme města zvučných jmen, vydáme se do hor, objevíme tichou krásu vesnic vklíněných ve skalách a projedeme se panenskou přírodou přímořských Alp. Náš kemp se nachází v Anthéor (Saint-Raphaël) - na pobřeží masivu Esterel mezi Fréjus a Cannes, 50 m od písečné pláže. Odsud budeme vyrážet na naše (cyklo)výlety za podpory autobusu, blízkost moře využijeme k rannímu a večernímu koupání či k celodennímu lenošení na pláži. Budeme střídat cyklistické dny s dny poznávacími. Cyklističtí labužníci si jednotlivé trasy mohou samozřejmě prodloužit. Výlety uvedené v následujícím pořadí v itineráři mohou být nabízeny (příp. kombinovány) v jiném pořadí – podle počasí, aktuálních kulturních akcí a dalších okolností.

Program

1.–2. den

Odjezd večer, noční přejezd do Francie; příjezd do městečka Anthéor, ubytování, odpočinek a koupání.

3. den

Na kole do nádherného masivu Esterel - pohoří červených skal, borovic a eukalyptů, koupání (25–50 km).

4. den

Autobusem do středověkého Antibes - město, jemuž dominuje pevnost Fort Carré a město, jenž se může pochlubit největším jachetním přístavem v Evropě. Návštěva festivalového Cannes – středověká čtvrť Le Suquet; fakultativní výlet lodí na Lérinské ostrovy – Ste. Marguerite (ukrývající tajemství muže se železnou maskou) nebo St. Honorat (patřící jednomu z nejslavnějších klášterů v Evropě).

5. den

Autobusem do Grasse - prohlídka parfumérie; na kole přes horské vesničky a soutěskou říčky Siagnole k jezeru St. Cassien (30–50 km).

6. den

Monako - druhá nejmenší země na světě - Knížecí palác, kasino Monte Carlo, fakultativně návštěva Oceánografického muzea a Exotické zahrady s komplexem jeskyní Grottes de l´Observatoire.

7. den

Autobusem k orlímu hnízdu Gourdon, soutěskou Gorges du Loup, květinové bonbóny v Pont-du-Loup, horská vesnička proslavená fialkami Tourrettes-sur-Loup; středověké město Vence a Matissova kaple; malebné St. Paul de Vence (30–40 km).

8. den

Nice - promenáda Angličanů a staré město s květinovým trhem, Andělský útes a vodopád, muzeum Matisse a Chagalla.

9.–10. den

Volný den, odpočinek a koupání; pro zájemce individuální cyklistika do antického a středověkého města Fréjus s typickým trhem nebo v okolí kempu; odpoledne/podvečer odjezd z kempu návrat následující den odpoledne.

Podmínky

GALERIE: UBYTOVÁNÍ, STRAVOVÁNÍ, CYKLOVLEK, DOPRAVA, MOBILHOMY