Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Silvestr na kole na italsko-francouzské riviéře

Ligurie a Azurové pobřeží
dovolená na kole★★★ chci cestovat pohodlně1-2 nenáročný / středně náročnýdovolená pro rodiny s dětmi do 10 let

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
25. 12. 2018 – 2. 1. 20199 dní14 490 Kč13 490 Kč11293905

POSLEDNÍ 2 VOLNÁ MÍSTA!

Základní cena 14 490 Kč
Dětská cena do 15 let13 490 Kč
Služby za příplatek
Jednolůžkový pokoj povinný4 500 Kč

Popis

Riviéra je naprosto specifickým a výjimečným koutem Itálie a Francie. Jde o oblast tzv. věčného jara, kraj teplomilné vegetace obklopený vysokými horami, díky kterým je zde i v zimě mírné klima. Výhody a krásu tohoto koutu Evropy si uvědomili i mnohé slavné osobnosti a boháči, kteří si zde postavili domy a užívají si příjemné přímořské atmosféry po celý rok. Krajem vede nově otevřená cyklostezka podél moře, postavená na trase bývalé železnice. Z ní občas odbočíme i na výlety do horských městeček a bočních údolí. Budeme bydlet v příjemném kempu plném exotické flóry přímo u moře v západní části italského města Sanremo, které je nejznámějším a nejvyhledávanějším letoviskem Květinové riviéry (Riviera dei Fiori).

 

Na co se můžete těšit?

 • Cyklopobyt u moře na Květinové riviéře, výlety s podporou autobusu
 • Ubytování v mobilhomech se snídaní
 • Festivalové Sanremo, knížectví Monako, Monte Carlo
 • Vyjížďky po cyklostezkách i do horských vesniček

Program

 • 1.–2. den

  Odjezd večer, noční přejezd do Itálie k Sanremu, ležícímu nedaleko hranic s Francií; příjezd do kempu, ubytování, odpočinek; v podvečer návštěva Sanrema.

 • 3. den

  Ráno autobusem do Dolceacqua, krásný most vznášející se nad řekou Nervia a za ním mohutná hradní zřícena, odtud na kole údolím řeky Torrente Nervia do typického horského městečka Ligurie Pigna, s historickým centrem, které obklopuje síť úzkých uliček, překlenutých oblouky a propojenými schodišti; sjezd zpět do Dolceacqua a degustace místních speciálních vín (asi 25 km), variantně dojezd do kempu (asi +19 km).

 • 4. den

  Ráno autobusem do Monaka, druhé nejmenší země na světě, Monte Carlo, fakultativně návštěva Oceánografického muzea, Knížecího paláce, nebo Exotické zahrady s komplexem jeskyní Grottes de l’Observatoire; návrat autobusem do kempu (den bez kol).

 • 5. den

  Pobřežní cyklostezkou na kole až do San Lorenzo al Mare (pobřežní městečko s promenádou s palmami) a zpět do Sanrema (asi 25 km jedna cesta, pláže), zajížďka do vesnice Bussana Vecchia (kdysi poničena zemětřesením, v současnosti sídlo mnoha umělců) (+9 km).

 • 6. den

  Autobusem návštěva francouzského malebného městěčka Éze se zahradou sukulentů na jejím vrcholu a rozhledem po celém azurovém pobřeží, prohlídka parfumerie Fragonard (výroba a prodej francouzských parfémů), návštěva skvostné Rotschildovy vily s rozsáhlými zahradami plnými exotických rostlin nebo individuálně procházka po poloostrově Saint-Jean-Cap-Ferrat (den bez kol).

 • 7. den

  Autobusem do Imperie, prohlídka města, odtud na kole do San Lorenzo al Mare; stoupání olivovými háji do vesničky Cipressa s krásnými výhledy na moře a pobřeží; sjezd do Santo Stefano (asi 18 km) a odtud autobusem zpět do kempu, variantně dojezd do kempu (asi +13 km); večer s překvapením, půlnoční přípitek s výhledem na ohňostroj a přivítání nového roku na pláži.

 • 8.–9. den

  Novoroční procházka po pláži, relaxace či trhy v Sanremu; pro zájemce novoroční výšlap do městečka Seborga, které z recese vyhlásilo nezávislost na Itálii (40 km), podvečerní odjezd, návrat následující den dopoledne.

Podmínky

V ceně zahrnuto:

průvodce, doprava autobusem s cyklovlekem, 6x mobilhome se snídaní, všechny výlety uvedené v programu, potřebné mapy, silvestrovské překvapení, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků.

V ceně nezahrnuto (platí se na místě):

vstupné do památkových a jiných objektů, degustace vína.

Ubytování:

Bydlet budeme v malebném kempu plném tropických rostlin u moře ve 4lůž. mobilhomech (což je něco mezi chatičkou a trvale parkovaným velkým karavanem). V závěru podmínek zájezdu naleznete proklik na fotografie ubytování. Vybavení mobilhomu: 2 oddělené 2lůž. ložnice (1x manželská postel + 1x oddělená lůžka); společná kuchyňka (kuchyňská linka, sporák, mikrovlnná trouba, lednice, nádobí, příbory, talíře, sklenice atd.) s jídelním koutem/lůžkem menšího rozměru, vhodným na sezení (či na spaní např. pro děti). Při obsazení tohoto 5tého lůžka v kuchyňce sleva 2000 Kč - pouze na vyžádání; společná koupelna (sprcha, umyvadlo, WC); součástí kempu je stylová restaurace (menu asi 15 EUR), ve vzdálenosti asi 300 m je supermarket otevřený 24h denně. Po příjezdu do kempu je nutné složit kauci 100 EUR/1 mobilhome (resp. 25 EUR/os. – možno pouze garantovat kreditní kartou) a zapůjčit si magnetickou kartu s kreditem 50 EUR, tato částka se při nevyčerpání vrací. Karta slouží ke vstupu do bazénu, na pláž a platí se s ní v restauraci.

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

Stravování:

Kromě snídaní zahrnutých v ceně zájezdu si lze na místě přiobjednat i večeře připravované naším kuchařem za cenu 4–6 EUR/os./večeři. Kuchař vám vždy ráno oznámí, co bude vařit a vy si v případě zájmu uděláte objednávku (jedná se vždy o čerstvé, na místě zakoupené potraviny – např. kuřecí, vepřové maso, ryba, krevety, zapékané brambory,... vše doplněno o čerstvou zeleninu nebo ovoce).

Povrch a profil:

asfalt, zvlněný, místy kopcovitý profil.

Klima:

příjemně stálé přímořské podnebí, denní teploty 12–18 °C, slunečno, chladnější rána a večery.

Minimální počet účastníků:

25

Nástupní místa:
Praha, Beroun, Plzeň
Pořadatel:
CK Adventura
Pokyny k autobusovým zájezdům na kole:
Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru 05_Cyklo_autobus_vseobecne_pokyny_2019.pdf. Informace o službách a cestovním komfortu pak na stránce: Všechny zájezdy – dělení dle cestovního komfortu / cena zahrnuje.
GALERIE: UBYTOVÁNÍ, STRAVOVÁNÍ, CYKLOVLEK, DOPRAVA, MOBILHOMY

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.